Prostowniki do baterii trakcyjnych


Seria prostowników KRONOS I NEOS

Prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF
Seria prostowników KRONOS I NEOS oferuje prostą i  intuicyjną technologię, jest to najlepsza opcja wysokiej częstotliwości do „autonomicznego” ładowania baterii trakcyjnych kwasowo-ołowiowych, żelowych, AGM oraz litowych. Prostowniki cechuje ich mały wymiar, łatwość obsługi i wysoka wytrzymałość. Jest to najlepszy wybór dla każdego rodzaju baterii.


Tradycyjna technologia w ciągłej ewolucji

Seria 50 Hz oferuje prostą i bezpieczną technologię. Nawet jeśli jest to tradycyjna technologia, daje dobrą opcję ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych.


W jakim celu wykorzystuje się prostowniki wysokoczęstotliwościowe?

Pojazdy elektryczne, takie jak: wózki widłowe, maszyny czyszczące czy melexy są zasilane przez akumulator dysponujący określonym napięciem. Gdy energia oferowana przez taki akumulator zostanie wyczerpana, wówczas konieczne jest jego naładowanie. W tym właśnie celu stosuje się specjalistyczne prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF, które mają zagwarantować szybkie, a zarazem bezpieczne ładowanie akumulatora.


Firma Kronos posiada w swoim asortymencie prostowniki pasujące do każdego rodzaju baterii. Opcja wysokiej częstotliwości pozwala na autonomiczne i w pełni bezpieczne ładowanie baterii trakcyjnych, co w prostej linii wpływa na ich dłuższą żywotność. Stale poszerzamy nasz asortyment produktów, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.


Czym charakteryzują się prostowniki dostępne w ofercie firmy Kronos?

Seria prostowników KRONOS I NEOS bazuje na nowoczesnej technologii, która pozwala skrócić czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatorów. Jednocześnie, proces ładowania wpływa na żywotność baterii, która może zagwarantować niezawodną pracę na przestrzeni wielu lat. Innymi słowy, nawet po kilku latach systematycznej eksploatacji, w pełni naładowana bateria zapewnia mniej więcej ten sam czas pracy, co zaraz po wyprodukowaniu. To oczywiście oznacza większe oszczędności oraz lepszą efektywność pracy dla firm stosujących tego typu prostowniki. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, do którego stosuje się najlepsze komponenty.


Jakie prostowniki są dostępne w asortymencie firmy Kronos?

Firma Kronos oferuje klientom nowoczesne prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF przeznaczone do autonomicznego ładowania baterii trakcyjnych, kwasowo-ołowianych, żelowych, AGM oraz litowych. Ze względu na mniejszy rozmiar, nasze prostowniki są dużo prostsze w stosowaniu i nie wymagają dużej przestrzeni, na której zorganizowana zostanie stacja do ładowania. Prostowniki charakteryzują się również bardzo prostą oraz intuicyjną obsługą. Na uwagę zasługuje zwłaszcza seria 50 Hz, oferująca proste i bezpieczne ładowanie w oparciu o technologię optymalną dla akumulatorów kwasowo-ołowianych. Szeroki asortyment stanowi gwarancję, że w naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.


Dlaczego warto wybrać prostowniki wysokoczęstotliwościowe Kronos?

Nasze produkty są dedykowane firmom z różnych gałęzi przemysłu, pragnącym wyposażyć się w nowoczesne prostowniki do szybszego i bezpiecznego ładowania różnych rodzajów akumulatorów. Doświadczenie oraz wiedza, którymi dysponujemy, pozwalają nam zagwarantować klientom fachowe doradztwo i wesprzeć wybór rozwiązania dostosowanego do indywidualnych oczekiwań. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasza firma oferuje również kompleksowe i profesjonalne wsparcie serwisowe, dzięki czemu, prostowniki wysokoczęstotliwościowe HF zapewnią nienaganne działanie na przestrzenie wielu lat.