O firmie


Prostowniki i baterie trakcyjne, części i akcesoria zamienne KRONOS

FIRMA KRONOS Sp. z o. o.
Jest wiodącym dystrybutor baterii trakcyjnych, prostowników oraz części zamiennych z segmentu baterie i akumulatory.


Nasze wieloletnie doświadczenie oparte na ludziach od lat pracujących w branżach akumulatorów trakcyjnych, uczyniło z nas kompetentnego partnera dla przemysłu.

Zdobyta przez nas wiedza pozwala nam szybko i skutecznie sprostać potrzebom naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdują się baterie trakcyjne, prostowniki oraz części zamienne z tego segmentu. Oferujemy akumulatory, baterie trakcyjne do wszystkich dostępnych na rynku wózków elektrycznych, oraz maszyn czyszczących.


Co dokładnie znajduje się w ofercie firmy Kronos?

Firma Kronos może się pochwalić bogatym asortymentem akumulatorów oraz baterii trakcyjnych wykorzystywanych w wózkach widłowych, maszynach czyszczących oraz innych pojazdach zasilanych energią elektryczną. Oferujemy naszym klientom baterie trakcyjne i akumulatory odznaczające się najwyższą jakością wykonania, co wpływa na długą żywotność produktu. Klienci mogą również liczyć na kompleksowe wsparcie serwisowe.


Ponadto, nasza firma posiada w swoim asortymencie szeroką gamę akcesoriów i części, takich jak chociażby prostowniki do baterii trakcyjnych. Stale poszerzamy naszą ofertę, aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów. Ogromnym plusem jest możliwość swobodnego zapoznania się z każdym produktem i jego szczegółową specyfikacją techniczną. Dzięki temu, zyskują Państwo pewność, że zakupiona bateria, akumulator, prostownik lub dowolna część sprosta Państwa wymaganiom.Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Naszym atutem jest bogate doświadczenie oraz fachowa wiedza. To czyni nas kompetentnym i zaufanym partnerem dla różnych gałęzi przemysłu. Wielu klientów zdecydowało się obdarzyć nas zaufaniem, a pozytywne opinie oraz rekomendacje dowodzą, że była to dobra decyzja. Firma Kronos to wiodący dystrybutor baterii i akumulatorów trakcyjnych, działający na terenie całej Polski. Kolejną zaletą jest profesjonalne wsparcie serwisowe. Dzięki temu, nasi klienci mają stuprocentową pewność, że zakupiony przez nich sprzęt będzie odznaczał się nienagannym działaniem na przestrzeni wielu lat. W razie jakichkolwiek pytań, staramy się zagwarantować fachowe i wyczerpujące doradztwo.Czym charakteryzują się nasze akumulatory i baterie trakcyjne?

Dostępne w naszej ofercie akumulatory oraz baterie trakcyjne są wytwarzane z jakościowych i trwałych komponentów. Na uwagę zasługuje również nowoczesna linia produkcyjna, która stoi na straży doskonałego wykonania wolnego od jakichkolwiek błędów. Akumulatory i baterie trakcyjne odznaczają się żywotnością na przestrzeni wielu lat i gwarantują bezawaryjną pracę w wózkach elektrycznych, maszynach czyszczących, meleksach, maszynach kolejowych oraz innych pojazdach, które do prawidłowego działania wymagają takiego akumulatora lub baterii. Oferowane przez naszą firmę ogniwa i baterie trakcyjne są zgodne z normami EN 60254-1, EN 60254-2.Wybierz produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb

Szeroki i stale rozwijany asortyment stanowi gwarancję, że znajdą tu Państwo rozwiązania dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Na naszej stronie można zapoznać się z dokładną specyfikacją każdego akumulatora oraz baterii. Doświadczenie i wiedza, którymi dysponujemy, pozwalają nam na fachowe doradztwo. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i pragną dowiedzieć się więcej na temat produktów dostępnych w naszej ofercie, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Firmie Kronos zaufało już wielu klientów, dzięki czemu, możemy pochwalić się bogatym portfolio oraz pozytywnymi rekomendacjami.


Nasze wieloletnie doświadczenie oparte na ludziach od lat pracujących w branżach akumulatorów trakcyjnych, uczyniło z nas kompetentnego partnera dla przemysłu.
Zdobyta przez nas wiedza pozwala nam szybko i skutecznie sprostać potrzebom naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdują się baterie trakcyjne, prostowniki oraz części zamienne z tego segmentu. Oferujemy akumulatory, baterie trakcyjne do wszystkich dostępnych na rynku  wózków elektrycznych, oraz maszyn czyszczących.
Zapraszamy do współpracy!Oferta części bateryjnych i akcesoriów

W ofercie posiadamy wszystkie części z segmentu “Baterie trakcyjne”: Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów: FRÖTEK, BFS, REMA, SCHALTBAU, ANDERSON.


Dobrze zaopatrzony magazyn części i akcesoriów pozwala nam szybko i sprawnie dostarczyć w dowolne miejsce w kraju takie części jak:

  • ogniwa trakcyjne PzS i PzB
  • łączniki i przyłącza FRÖTEK
  • zbiorniki oraz części do systemów wodnych AQ i napowietrzania EUW marki BFS, FRÖTEK
  • wtyczki gniazda i akcesoria takich producentów jak: REMA, ANDERSON, SCHALTBAU


Akcesoria do akumulatorów i baterii trakcyjnych

Części bateryjne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania akumulatorów i baterii trakcyjnych. Modele dostępne w naszym asortymencie odznaczają się wysoką żywotnością i niezawodnym działaniem, niemniej jednak, czasami niezbędne jest wymienienie niektórych części eksploatacyjnych. W takich sytuacjach zastosowanie znajdują części dostępne w ofercie firmy Kronos. Dysponujemy bardzo bogatym asortymentem części bateryjnych i akcesoriów od najlepszych producentów, dzięki czemu, bez trudu znajdą Państwo rozwiązania dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów.Czym charakteryzują się produkty dostępne w ofercie Kronos?

W naszej ofercie znajduje się miejsce wyłącznie dla sprawdzonych produktów odznaczających się najwyższą jakością wykonania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że części i akcesoria bateryjne mają ogromny wpływ na prawidłową pracę baterii, akumulatorów trakcyjnych czy też prostowników, a co za tym idzie, muszą spełniać określone normy i wymogi. Dlatego też, zwracamy ogromną uwagę na części, jakie umieszczamy w ofercie naszej firmy.


Sięgając po części bateryjne w sklepie Kronos mają Państwo pewność, że pochodzą one od sprawdzonych dostawców, dla których priorytetem jest wysoka jakość wykonania. Do produkcji takich części wykorzystuje się najlepsze komponenty i materiały, dzięki czemu, cechuję się one wyższą żywotnością oraz niezawodnym działaniem na przestrzeni wielu lat.Jakie akcesoria i części bateryjne są dostępne w naszym asortymencie?

W asortymencie firmy Kronos dostępne są części i akcesoria takich producentów, jak: FRÖTEK, BFS, REMA, SCHALTBAU, ANDERSON. To sprawdzone i zaufane marki cieszące się pozytywnymi opiniami ze strony renomowanych firm działających na różnych gałęziach przemysłu. W naszej ofercie dostępne są ogniwa trakcyjne PzS i PzB, łączniki oraz przyłącza, zbiorniki i części do systemów wodnych oraz napowietrzania, a także wtyczki, gniazda oraz inne, drobne elementy do akumulatorów i baterii trakcyjnych. Jeśli nie mają Państwo pewności, które części i akcesoria będą kompatybilne w przypadku posiadanych akumulatorów, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Dysponujemy doświadczeniem i wiedzą potrzebnymi przy fachowym doradztwie.Dlaczego warto zakupić części i akcesoria w naszym sklepie?

Nasz sklep odznacza się ogromnym wyborem, co znacznie zwiększa szanse na pozyskanie części bateryjnych i akcesoriów dostosowanych do Państwa potrzeb. Oferujemy również przystępne ceny idące w parze z najwyższą jakością wykonania. Doskonale zaopatrzony magazyn pozwala zaopatrzyć firmy w dowolnym miejscu w kraju. Warto również nadmienić, że firma Kronos proponuje kompleksowe wsparcie serwisowe, w tym również wymianę części eksploatacyjnych. Współpraca z najlepszymi producentami w branży sprawia, że klienci mają gwarancję otrzymania jakościowych i sprawdzonych części do wszystkich rodzajów akumulatorów.SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ