Regeneracja baterii i akumulatorów trakcyjnych


Podaruj starszym bateriom nowe życie!

Regeneracja baterii trakcyjnych


Regeneracja baterii i akumulatorów trakcyjnych to prosty sposób, aby podarować starszym bateriom nowe życie. Nowoczesna technologia rozwijana od wielu lat sprawia, że dzisiejsze akumulatory odznaczają się znacznie większą żywotnością oraz efektywnością pracy. Jednak po upływie określonego czasu, ich efektywność zaczyna wyraźnie spadać, co charakteryzuje się głównie krótszym czasem pracy po pełnym naładowaniu. W takich właśnie sytuacjach można pomyśleć o regeneracji baterii trakcyjnych. Firma Kronos świadczy taką usługę na terenie całego kraju!


Na czym polega regeneracja akumulatorów trakcyjnych?


Za spadek efektywności akumulatorów oraz baterii trakcyjnych odpowiada najczęściej nadmierne zasiarczenie. Z biegiem lat, gdy poziom zasiarczenia rośnie, pojawiają się problemy ze sprawnością baterii. Po pełnym naładowaniu pracują one wyraźnie krócej. Mogą także występować problemy związane z niewłaściwą pracą urządzenia lub pojazdu zasilanego taką baterią. Regeneracja w dużej mierze polega właśnie na odsiarczaniu akumulatora. Praca wykonana w oparciu o nowoczesne technologie pozwala przywrócić baterii pełną sprawność i zagwarantować jej drugie życie.

Dlaczego regeneracja baterii i akumulatorów trakcyjnych cieszy się tak dużą popularnością? To bardzo proste. Zakup nowych baterii wiąże się z bardzo dużymi wydatkami. Tymczasem regeneracja pozwala zaoszczędzić nawet 2/3 tych kosztów.  Firma Kronos zajmuje się regeneracją baterii trakcyjnych wszystkich marek oraz typów.


Jakie korzyści oferuje regeneracja baterii?


Najważniejszą zaletą tego rozwiązania są zdecydowanie niższe koszty. Firmy nie muszą decydować się na zakup nowej baterii, ponieważ profesjonalne przeprowadzona regeneracja przywróci pełną sprawność starszych akumulatorów. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i nie naraża baterii na uszkodzenia. Jednocześnie, firmy decydujące się na regenerację baterii trakcyjnych mogą budować wizerunek ekologicznej firmy dbającej o środowisko. Do zalet tego rozwiązania zaliczymy: krótszy czas lądowania, dłuższy czas pracy, niezawodność oraz zwiększoną żywotność akumulatora.


Dlaczego warto wybrać regenerację baterii trakcyjnych w firmie Kronos?


Firma Kronos jest wiodącym dystrybutorem akumulatorów oraz baterii trakcyjnych w Polsce. Możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami oraz rekomendacjami ze strony wielu znanych firm działających na różnych gałęziach przemysłu. Dysponujemy dużym doświadczeniem w regeneracji akumulatorów różnych marek oraz typów. Nasi technicy oraz specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby mieli Państwo pewność, że bateria po regeneracji będzie odznaczała się niezawodną pracą.


Zastanawiają się Państwo, czy regeneracja akumulatorów będzie optymalnym rozwiązaniem w tej konkretnej sytuacji? W takim razie serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi oraz powiemy więcej o tym, na czym właściwie polega regeneracja baterii oraz jakich efektów można się spodziewać. Działamy na terenie całego kraju, a na zrealizowane usługi udzielamy gwarancji.