Ogniwa i baterie trakcyjne Kronos Battery


Baterie i ogniwa trakcyjne Kronos Battery

Ogniwa i baterie trakcyjne Kronos


Bateria trakcyjna to najbardziej obciążona część wózka elektrycznego, nasze baterie cechuje wysoka żywotność i najwyższa jakość wykonania, dzięki tym cechom oraz pełnym wsparciem serwisowym naszej firmy, dostarczamy baterie dla najbardziej wymagających Klientów.


Oferujemy baterie trakcyjne i akumulatory do każdego rodzaju wózków widłowych, a także do maszyn czyszczących, wózków typu melex, maszyn kolejowych i innych pojazdów elektrycznych.


Ogniwa i baterie trakcyjne oferowane przez naszą firmę wykonane zgodnie z normami EN 60254-1, EN 60254-2.


Czym właściwie są baterie trakcyjne?

Akumulator trakcyjny to bateria kwasowo-ołowiana zawierająca elektrolit niezbędny do zasilania urządzeń oraz pojazdów działających na energię elektryczną. Baterie trakcyjne są nieodzownym elementem wszystkich pojazdów elektrycznych, które mają zapewnić mobilność oraz funkcjonalność. Liczba ogniw zawartych w baterii trakcyjnej decyduje o napięciu. Najczęściej wykorzystywane są baterie 24 i 48V, ale powszechnie spotkamy się również z bateriami o napięciu 80V.Baterie trakcyjne wykonane w technologii kwasowo-ołowianej charakteryzują się niezawodnością, wysoką żywotnością, ale również przystępnymi cenami, dzięki czemu, znajdują one zastosowanie niemal na każdej gałęzi przemysłu. Firma Kronos może pochwalić się bogatym asortymentem, który jest stale poszerzany, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.W jakich pojazdach mogą być wykorzystane baterie trakcyjne Kronos?

Bateria trakcyjna jest ważnym elementem napędu dla pojazdów elektrycznych, które powinny charakteryzować się dużą mobilnością. Zwykle są one wykorzystywane w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak chociażby magazyny czy hale produkcyjne. Baterie Kronos są wykorzystywane w takich pojazdach, jak: wózki widłowe, wózki typu melex, maszyny czyszczące, maszyny kolejowe, zwyżki oraz inne pojazdy wyposażone w napęd elektryczny. Niezawodne działanie oraz długi czas pracy oferowany przez nasze akumulatory sprawiają, że pojazdy wyposażone w baterie Kronos automatycznie stają się dużo bardziej funkcjonalne.Czym charakteryzują się baterie dostępne w naszej ofercie?

Baterie i akumulatory trakcyjne dostępne w bogatym asortymencie firmy Kronos odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Na linii produkcyjnej stosowane są restrykcyjne procedury, które nie pozostawiają miejsca na jakiekolwiek błędy. Do produkcji baterii wykorzystuje się wyłącznie sprawdzone komponenty, które decydują o prawidłowym działaniu całego systemu. Nowoczesna technologia sprawia, że baterie mogą zaoferować dłuższy czas pracy, co oczywiście decyduje o funkcjonalności pojazdu elektrycznego. Przed trafieniem do sprzedaży, baterie i akumulatory trakcyjne Kronos są dokładnie sprawdzane, aby w ręce klienta trafił produkt w pełni godny zaufania.Dlaczego warto wybrać baterie trakcyjne Kronos?

Firma Kronos dysponuje bogatym doświadczeniem oraz wiedzą, dzięki czemu, jesteśmy wiodącym dystrybutorem baterii i akumulatorów trakcyjnych w całej Polsce. Naszym produktom zaufało już wiele firm z różnych gałęzi przemysłu, dzięki czemu, możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami. Najwyższa jakość wykonania to nie jedyny argument, który przemawia na korzyść zakupów w naszej firmie. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne, dzięki któremu, zakupione baterie i akumulatory mogą być eksploatowane na przestrzeni wielu lat. Gwarantujemy również fachowe doradztwo na każdym etapie zakupów. Dzięki temu, za sprawą naszej firmy mogą Państwo pozyskać sprawdzone i niezawodne baterie oraz akumulatory trakcyjne.